Daha Fazla Bilgi
IMG-20210625-WA0012.jpg
 

WIDEX MOMENT™' NASIL ÜRETİLDİ.

Bu kadar doğal bir ses vermek, bizi sesin bir işitme cihazında nasıl işlenebileceğini yeniden düşünmeye zorladı.

Bu yeniliklerin işitme kaybı olan herkese en doğal sesi getirme misyonumuza nasıl uyduğunu duymak için WIDEX MOMENT™ ve devrim niteliğindeki PureSound™'un yaratılmasına yardımcı olan WIDEX Yenilik Ekibi Yöneticisi Adam Westermann ile konuştuk.

MOMENT şarj edilebilir işitme cihazlarının şarj cihazları kompakt, hafif ve güzel bir tasarıma sahiptir. Kablosuz güç aktarım şarjı kullanırlar, bu da temiz tutulacak temas olmaması ve yanlış hizalama sorunları olmaması anlamına gelir - yalnızca zahmetsiz, sezgisel şarj.

Müşterileriniz kompakt ve kullanımı kolay Widex Standart Şarj Cihazını seçebilir veya 3'ü 1 arada Charge n Clean'a yükseltebilir.

moment_1.jpg
bionik.jpg

En İyi Koruma

Gelişmiş suya dayanıklı nano kaplama, tüm RIC modellerinde nem hasarı riskini azaltır.

Şarj edilebilir RIC'de pil kapağı olmaması ayrıca nem girişi için daha az boşluk anlamına gelir. Şarj edilebilir cihazın daha dayanıklı mikrofonu, yeni mikrofon giriş tasarımı, konektör o-ringi ve kablosuz şarjı da nem direncini artırmak için tasarlandı.

 
widex factory.jpg

Neden Widex

Widex, 1956 yılında Danimarka'da kurulan bir aile şirketidir. Bugün ise, dünyanın en büyük işitme cihazı üreticilerinden biridir. Widex cihazları 100’den fazla ülkede satılır ve dünya genelinde yaklaşık 4,000 çalışanı vardır.
Bugün üretimde kullandığı teknoloji çok az kişinin erişebileceği düzeydedir ve bu teknoloji Widex'i sektörde bir üst seviyeye taşıyarak haklı bir itibar kazandırmıştır.Misyonu müşterilerimize en iyi işitme cihazlarını sunmaktır. Sektördeki en gelişmiş ve doğal sesi sunan ürünleri müşterilerimize kolaylıkla hayatla bağlanma ve iletişime geçme imkanı vermektedir. 

 

İletişim

KULAK İŞİTME CİHAZLARI SATIŞ VE UYGULAMA MERKEZİ

Varlık, Kazım Karabekir Cad. 34/A, 07050 Muratpaşa/Antalya, Turkey

Hearing Aid